MENIU
Sidabrinis stalo vanduo
Sidabrinis stalo vanduo
Šarminis jonizuotas stalo vanduo
Šarminis jonizuotas stalo vanduo
Geriamasis vanduo
Geriamasis vanduo
Vandens išgavimas

    Vandens “Tyruma” grežinys yra 150m. gylio ir ribojasi su Kurtuvėnų regioninio parko teritorija (gręžinio nr. 36205). Vandens gamyboje naudojama daugiakopė valymo sistema, taigi jis yra mažos mineralizacijos, turi nedidelį (žmogui leistiną) geležies kiekį bei rekomeduojamas kitų mineralų normas.
     Dėl mažos mineralizacijos vanduo nepalieka nuosėdų ant virdulio sienelių, mineralų (druskų) kiekis nesikaupia organizme bei jo neužteršia. Per didelio mineralinių druskų kiekio mūsų organizmai paprasčiausiai nepasisavina. Taipogi, per daug druskų daro vandenį neskanų ir netinkamą kasdieniniam vartojimui. 
      Be cheminės vandens sudėties mes vieninteliai Lietuvoje rūpinamės ir energetinėmis savybėmis, kurios paremtos bazinais fizikos dėsniais ir patvirtintos moksliniais tyrimais. Jau įrodyta mokslininkų, kad vandens struktūra ir jo vibracijos dažnis yra labai svarbus kokybės faktorius. Džiaugiamės savo gamyboje naudodami Austrišką Grander revitalizavimo technologiją, kuri praturtina vandens struktūrą molekuliniame lygmenyje, nepaveikiant jo cheminės sudėties.

                                             
     

Gamintojas UAB "Sileka", platintojas UAB "Sidabrinė srovė"   |   Sprendimas: Elektroninės Vizijos    Rekomenduoja: Atradau.lt
Sprendimas: Elektroninės Vizijos    Rekomenduoja: Atradau.lt