MENIU
Sidabrinis stalo vanduo
Sidabrinis stalo vanduo
Šarminis jonizuotas stalo vanduo
Šarminis jonizuotas stalo vanduo
Geriamasis vanduo
Geriamasis vanduo
Titnago vanduo

 

Žmonėms titnagas žinomas jau ilgus amžius. Iš titnago gamindavo darbo, medžioklės įrankius, jo pagalba išgaudavo ugnį. Apie praktišką titnago panaudojimą minima viename iš seniausių rašytinių šaltinių – Šventajame Rašte (Jozuės 5:2,3). Čia rašoma, kad titnaginiais peiliais buvo apipjaustomi izraelitų jaunuoliai.

Domėjimasis titnagu ir juo aktyvuotu vandeniu prasidėjo neseniai. Šis mineralas - juodas, tamsiai rudas arba šviesus - gamtoje aptinkamas gana dažnai, ir žmonės gerai jį pažįsta. Tačiau gydomąsias jo savybes mokslininkai pradėjo tirti visai neseniai, XX a. septintojo dešimtmečio pabaigoje.

Titnago šalininkas ir liaudies medicinos žinovas A. Maliarčikovas pastebėjo, kad ežere Svietloje (150 km nuo Sankt-Peterburgo), kuriame yra daug titnago, vanduo visada švarus ir dugnas matomas net iki 10 m gylio. Žuvys jame negyvena, neauga dumbliai, nėra kitos augmenijos. Šios vietovės gyventojai manė, kad ežeras yra negyvas, ir jo vengė, tačiau kiti maudydamiesi ir gerdami iš jo vandenį pastebėjo, kad žaizdos ir įdrėskimai greitai užgydavo, o plaukai ir nagai augo greičiau.

Maliarčikovo nuomone, titnagas aktyvuoja ir regeneruoja vandenį bei praturtina jį unikaliomis savybėmis. Žiniasklaida pritarė šiam teiginiui. „Titnago aktyvuotas vanduo,“ – rašė  laikraščiai, – „praktiškai neturi neigiamo poveikio jį vartojant. Palyginus su jonizuotu sidabro vandeniu, titnago vanduo neturi šalutinio poveikio, kadangi titnagas yra gyvūninės ir augmeninės kilmės.

Organinės liekanos esančios titnago sudėtyje – tai ne kas kitas, kaip biokatalizatoriai, galintys perdirbti šviesos energiją ir dešimtis tūkstančių kartų paspartinti oksidacijos-redukcijos procesą. Titnago vanduo turi antibiotinį, antiseptinį, regeneracinį poveikį, pagerina medžiagų apykaitą, inkstų funkcionavimą, kepenų darbą, padeda esant skrandžio, žarnyno sutrikimams, gydo uždegimus. Toks vanduo sustabdo kraujavimą, gydo nudegimus, pragulas, padeda sergant otitu, flegmona (pūlynas), infekciniu hepatitu, parodontoze, sarkoma ir t.t. Reguliarus tokio vandens vartojimas sumažina cukraus kiekį kraujyje sergantiems diabetu.“ Dar daug kitų ligų to meto laikraščiai įtraukė į šį sąrašą. Vėliau pranešimai pasidarė santūresni, retesni bei skeptiškesni.

Per pastaruosius kelerius metus paaiškėjo, kad mikroorganizmai ir parazitai sukelia daugelį ligų, dėl kurių anksčiau buvo kaltinamas nesveikas gyvenimo būdas arba genetiniai sutrikimai...

Mokslininkų nuomone titnagas tikrai yra galingas vandens aktivatorius ir turi didelių baktericidinių savybių. Titnago aktyvuotas vanduo negenda, ilgai išsilaiko, išsivalo. Toks vanduo neigiamai veikia mikroorganizmus bei bakterijas. Apie mikroorganizmų bei parazitų sukeliamas ligas skaitykite  straipsnį "Jie mus užkrečia..." apsilankę žurnalo "Iliustruotasis mokslas" tinklalapyje. Iš ten straipsnį galėsite parsisiųsti sumokėję simbolinį mokestį.

Nuo senų laikų titnagu padengdavo šulinių dugną bei vidinius paviršius, nes buvo pastebėta, kad žmonės, vartojantys vandenį iš tokių šulinių, mažiau serga. Titnagą naudojo patalpos, kurioje buvo laikoma mėsa, apdailai pagaminti. Miltai, malami titnago girnomis, būdavo labai aukštos kokybės. Titnago miltelius naudojo žaizdoms gydyti, sustabdydavo gangreną.

Moksliniai tyrimai apie silicio poveikį žmonių sveikatai aprašomi V. Krivenko ir kitų monografijose „Litoterapija“ (Gydymas akmenimis), M., 1994 m., E. Michėjevos „Silicio gydomosios savybės“, S-P., 2002m., M.Voronkovo, I.Kuznecovo, A. Paničevo, L. Zardašvili, N. Semionovos ir kitų darbuose. Juose pažymima, kad silicis dalyvauja fluoro, magnio, aliuminio ir kitų mineralinių junginių apykaitoje. Bet ypač jis sąveikauja su stronciu bei kalciu. Vienas silicio veikimo mechanizmų yra tas, kad dėl jam būdingų cheminių savybių silicis sukuria elektrines įkrautas koloidines sistemas, kurios geba absorbuoti žmogui nebūdingus virusus ir ligas sukeliančius mikroorganizmus.

  • Aktualu!

      

  • Specialūs pasiūlymai

        

  • Gamintojas UAB "Sileka", platintojas UAB "Sidabrinė srovė"   |   Sprendimas: Elektroninės Vizijos    Rekomenduoja: Atradau.lt
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos    Rekomenduoja: Atradau.lt