MENIU
Sidabrinis stalo vanduo
Sidabrinis stalo vanduo
Šarminis jonizuotas stalo vanduo
Šarminis jonizuotas stalo vanduo
Geriamasis vanduo
Geriamasis vanduo
Kodėl verta gerti jonizuotą vandenį?

Neutralus pH yra 7,0 (nei rūgštinis, nei šarminis). Žmogaus kūno terpė yra lengvai šarminė - apie 7,4 pH. 
Mūsų organizmas rūgštėja nuo nesveiko maisto, alkoholio, kavos, rūkymo, gazuotų gėrimų, streso. Vaisiai ir daržovės padeda palaikyti šarminę organizmo terpę .
Valyti iš organizmo laisvuosius radikalus bei atlikti antioksidacinę funkciją gali ir šarminis jonizuotas vanduo.
Naujausi 2015m. JAV 
tyrimai rodo, kad optimalus geriamo vandens šarmingumo lygis yra 8,8 pH. Toks vanduo padeda atsikratyti toksinų, reguliuoti organizmo šarmų, rūgščių pusiausvyrą.

Labiau išsivysčiusiose atviro požiūrio šalyse, kaip Japonija, toks vanduo plačiai vartojamas pastoviai šarminei organizmo terpei palaikyti. "Tyruma" pristato šarminį jonizuotą vandenį 0,5 ir 5l. talpos buteliuose.

Jonizuoto vandens
pH rodiklis išlieka aukštas labai ilgai - ilgiau, negu vandens galiojimo laikas. Šarminio vandens 'TYRUMA' pH rodiklis buvo tikrinamas po vienerių metų, ir jis buvo sumažėjęs vos keliomis dešimtosiomis dalimis, kadangi pagaminimo metu vanduo atskiriamas/padalinamas į šarminį ir rūgštinį, rūgštinis vanduo eliminuojamas, o šarminis, Jums siūlomas vanduo, toliau tiesiog išlieka aukšto pH.

 

  • Aktualu!

      

  • Specialūs pasiūlymai

        

  • Gamintojas UAB "Sileka", platintojas UAB "Sidabrinė srovė"   |   Sprendimas: Elektroninės Vizijos    Rekomenduoja: Atradau.lt
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos    Rekomenduoja: Atradau.lt