MENIU
Sidabrinis stalo vanduo
Sidabrinis stalo vanduo
Šarminis jonizuotas stalo vanduo
Šarminis jonizuotas stalo vanduo
Geriamasis vanduo
Geriamasis vanduo
Akmenų poveikis

Širdies Matematikos Institutas (JAV), tiriantis vibraciją ir elektromagnetinį lauką, įrodė, kad vanduo, veikiamas net labai žemo dažnio energetinio poveikio, keičia savo struktūrą. Šis tyrimas buvo atliekamas patalpinus elektrodus į vandens stiklinę ir stebėti vandens struktūros pokyčiai molekuliniame lygmenyje.

Kiekvienas gyvas organizmas - žmogus, gyvūnas, augalas - skleidžia labai žemo dažnio bioelektromagnetines bangas, vadinamas biofotonais. 1995-aisiais metais mokslo (Litoterapijos) ištirta, kad neveltui nuo senovės žmonės nešioja amuletus - taurieji akmenys ir kristalai taipogi skleidžia biofotonus.

Japonų tyrinėtojas M. Emoto savo galingais mikroskopais jau šiame tūkstantmetyje užfiksavo akivaizdžius vandens struktūros pokyčius, priklausomus nuo aplinkos poveikio. Jis taip pat patvirtino, kad vandens molekulės struktūra keičiasi, priklausomai nuo tauriųjų akmenų poveikio. Žymus tyrinėtojas įsitraukė į 'Vitajuwel' produkcijos kūrimo procesą.

Taigi, naujausi tyrimai rodo, kad vanduo - tai ne tik jo cheminė formulė – svarbu rūpintis vandens fizikinėmis savybėmis. 18 skirtingų 'Vitajuwel' tauriųjų akmenų kompozicijų biologiškai veikia vandenį skirtingu dažniu. Tai leis Jums pasirinkti sau tinkamiausią akmenų derinį pagal charakterį, poreikius, zodiako ženklą ar temperamentą.

 

  • Aktualu!

      

  • Specialūs pasiūlymai

        

  • Gamintojas UAB "Sileka", platintojas UAB "Sidabrinė srovė"   |   Sprendimas: Elektroninės Vizijos    Rekomenduoja: Atradau.lt
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos    Rekomenduoja: Atradau.lt