MENIU
Sidabrinis stalo vanduo
Sidabrinis stalo vanduo
Šarminis jonizuotas stalo vanduo
Šarminis jonizuotas stalo vanduo
Geriamasis vanduo
Geriamasis vanduo
Duonos gira 0,5l

Duonos gira 0,5l

Ar turime: TAIP

Kaina: 0.70 € / 2.42 Lt
Duonos gira
Kiekis:  
Minimalus šios prekės kiekis 4

Duonos girą AB „Gubernija“ pagal originaliąją technologiją gamina jau nuo 1996 metų. Taigi technologija jau yra nusistovėjusi, patikrinta laiko.

Pagrindinės Duonos giros sudedamosios dalys yra geriamasis vanduo ir duonos džiūvėsiai. Duonos girai gaminti naudojamas vanduo, kuris yra paruošiamas – iš jo yra pašalinama geležis, vanduo dekarbonizuojamas; tada gira būna šviesesnė ir gaivesnė. Duonos džiūvėsiai girai yra kepami pagal specialią technologiją vien tik šios giros gamybai. Jie kepami iš rugių salyklo ir ruginių miltų taip, kad iškeptas gaminys kvepėtų tikra duona, ir kad šie natūralūs aromatai gamybos metu pereitų į Duonos girą.

Kitos Duonos giros sudedamosios dalys yra cukrus ir rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis.

Duonos gira - tai raugintas gėrimas. Malonaus ir sodraus saldžiarūgščio kepamos duonos skonio ir kvapo, vidutiniškai prisotinta angliarūgštės, bet gerai putojanti ir gaivinanti. Ši gira nėra visiškai skaidri, butelio dugne būna natūralių baltyminės kilmės nuosėdų, kurios suplakus labai lengvai pasiskirsto butelio tūryje.

Į Duonos girą nededame jokių papildomų kvapiųjų medžiagų nei dažiklių, be ko daugeliu atvejų neapsieina kiti gaivieji gėrimai. Girai parūgštinti naudojama biologiniu būdu gauta citrinų rūgštis. Gira yra saldinama tik cukrumi; praktika rodo, kad net cukraus pakeitimas cukrų sirupu keičia produkto skonį.

Surauginta Duonos gira yra separuojama, kad būtų atskirtos mielės bei baltyminės nuosėdos, išfasuojama į butelius ar skardines ir pasterizuojama tam, kad produktas būtų ilgiau tinkamas vartoti. Dažikliai, konservantai ar kiti maisto priedai dažnai sukelia įvairias alergijas, kitas reakcijas, ypač vaikams, todėl mes džiaugiamės, galėdami pirkėjams pasiūlyti produktą, kuriame viso to nėra.

 

Gamintojas UAB "Sileka", platintojas UAB "Sidabrinė srovė"   |   Sprendimas: Elektroninės Vizijos    Rekomenduoja: Atradau.lt
Sprendimas: Elektroninės Vizijos    Rekomenduoja: Atradau.lt