MENIU
Sidabrinis stalo vanduo
Sidabrinis stalo vanduo
Šarminis jonizuotas stalo vanduo
Šarminis jonizuotas stalo vanduo
Geriamasis vanduo
Geriamasis vanduo
Gaivusis giros gėrimas DU OŽIUKAI

Gaivusis giros gėrimas DU OŽIUKAI

Ar turime: TAIP

Kaina: 0.60 € / 2.07 Lt
Gaivusis giros gėrimas DU OŽIUKAI
Kiekis:  
Minimalus šios prekės kiekis 4

Gaivusis giros gėrimas DU OŽIUKAI yra nealkoholinis gėrimas, pagamintas iš specialiai jo gamybai kepamų rugių salyklo džiūvėsių. Malonaus ir sodraus saldžiarūgščio kepamos duonos skonio ir kvapo, vidutiniškai prisotintas angliarūgštės, bet gerai putojantis ir gaivinantis. Šis gėrimas nėra visiškai skaidrus, taros dugne gali būti natūralių baltyminės kilmės nuosėdų, kurios suplakus labai lengvai pasiskirsto indo tūryje.Gaiviajam giros gėrimui gaminti naudojamas specialiai paruoštas vanduo, gerai ekstrahuojantis visas natūralias rugių salyklo džiūvėsių kvapiąsias medžiagas. Į šį gėrimą nededame jokių kvapiųjų medžiagų nei dažiklių, be ko daugeliu atvejų neapsieina kiti panašūs gaivieji gėrimai. Gėrimas yra saldinamas tik cukrumi; nenaudojame jokių saldiklių. Ypač tinka vaikams, gamybos procese nesusidaro alkoholis.

Prisotintas angliarūgštės gėrimas yra pasterizuojamas tam, kad produktas būtų ilgiau tinkamas vartoti. Į gėrimą nededame jokių konservantų – vėlgi vartotojų naudai. Gėrime yra vienintelis maisto priedas – citrinų rūgštis. Dažikliai, konservantai ar kiti maisto priedai kartais sukelia įvairias alergijas, kitas reakcijas, ypač vaikams, todėl mes džiaugiamės, galėdami pirkėjams pasiūlyti produktą, kuriame viso to nėra.

Gamintojas UAB "Sileka", platintojas UAB "Sidabrinė srovė"   |   Sprendimas: Elektroninės Vizijos    Rekomenduoja: Atradau.lt
Sprendimas: Elektroninės Vizijos    Rekomenduoja: Atradau.lt