MENIU
Sidabrinis stalo vanduo
Sidabrinis stalo vanduo
Šarminis jonizuotas stalo vanduo
Šarminis jonizuotas stalo vanduo
Geriamasis vanduo
Geriamasis vanduo
Vaisinė arbata GURMAN'S Fruit

Vaisinė arbata GURMAN'S Fruit

Ar turime: TAIP

Kaina: 7.30 € / 25.21 Lt
Vaisinė arbata GURMAN'S Fruit, pakelyje 2 g. (100 vnt. su siūlu)
Kiekis:  

Vaisinėmis arbatomis pradėta plačiau domėtis XVII amžiaus viduryje, tada pradėti gaminti pirmieji vaisinių arbatų mišiniai. Nuo XIX amžiaus vaisinės arbatos gamyboje pradėti naudoti aromatizatoriai ir vitaminai. Vaisinė arbata yra gaivinantis ir sveikatos suteikiantis gėrimas, kuris malšina troškulį ir gali būti tiek tradicinio, tiek labai originalaus ir specifinio skonio; tai lemia komponentai, kurie įeina į arbatos sudėtį.

Pagrindiniai auginimo regionai: Azija, Afrika, Pietų Amerika, Europa.

Savybės ir poveikis: vaisinė arbata – tai kruopščiai atrinktų lapelių, žiedlapių bei džiovintų vaisių mišinys. Užplikytas gėrimas pasižymi gražia rausva spalva ir prinokusių vaisių aromatu. Jie gėrimą padaro puikios kokybės, praturtina jį vitaminais ir mikroelementais. Tai suteikia mums galimybę gauti būtinų maistingųjų medžiagų. Vaisinė arbata gerina savijautą ir yra neišsenkantis gyvybinių jėgų šaltinis.

Sudėtis: kinrožių žiedlapiai, juodieji serbentai, erškėtuogės, aronijos, obuolių gabaliukai (įvairiomis proporcijomis), citrinų rūgštis, kvapiosios medžiagos, su siūlu, vokelyje.

Paruošimas: šaukštelį arbatos užplikykite verdančiu filtruotu vandeniu, 8-10 min. palaukite, kol pritrauks.

 

 

Gamintojas UAB "Sileka", platintojas UAB "Sidabrinė srovė"   |   Sprendimas: Elektroninės Vizijos    Rekomenduoja: Atradau.lt
Sprendimas: Elektroninės Vizijos    Rekomenduoja: Atradau.lt