MENIU
Sidabrinis stalo vanduo
Sidabrinis stalo vanduo
Šarminis jonizuotas stalo vanduo
Šarminis jonizuotas stalo vanduo
Geriamasis vanduo
Geriamasis vanduo
Žalioji arbata GURMAN'S su ženšeniu ir citrina

Žalioji arbata GURMAN'S su ženšeniu ir citrina

Ar turime: TAIP

Kaina: 7.30 € / 25.21 Lt
Žalioji aromatinė arbata GURMAN'S su ženšeniu ir citrina, pakeliuose 1,5 g. (100 vnt. su siūlu)
Kiekis:  

Aromatinta žalioji arbata su citrina ir ženšenio šaknimi. Puikus subalansuotas gaivus skonis ir aromatas, švelniai tonizuojanti.

Citrina yra populiariai naudojama arbatose dėl jos teigiamo poveikio organizmui. Ji padeda išvalyti vidines sistemas ir apsivalyti organizmui, užtikrina tinkamą veikimą, o taip pat mažesnė rizika įvairioms sveikatos problemoms.  Arbata rytais su citrina ir ženšenio šaknimi yra gera įdėja. Tai gaivus poveikis ir saugo jus likusią dienos dalį, taip pat pagerina jūsų medžiagų apykaitą. Arbata taip pat padeda padeda vairuojant, nes mažina mieguistumą ir nuovargį, todėl veikia kaip geresnė kofeino alternatyva. Ji taip pat pakelia nuotaiką. Kai kurie sveikatos ekspertai mano, kad geriant karštą citrinų arbata su ženšeniu rytais gali mažinti vėžio riziką, nes arbatoje yra daug vitamino C, kuris yra stiprus antioksidantas. Jis padeda neutralizuoti laisvuosius radikalus ir tokiu būdu apsaugo kūno ląsteles. Citrina taip pat turi teigiamą poveikį odai ir apsaugo nuo bėrimų ir kitų odos problemų, kadangi ji padeda pašalinti toksinus iš organizmo.

Todėl arbata su citrina ir ženšenio šaknimi yra idealus gėrimas, kuris padeda propaguoti gerą gyvenseną ir gerovę.

Sudėtis: žalioji arbata, citrinos granulės 3 %, ženšenio milteliai 1 %, citrinų kvapiosios medžiagos.

Paruošimas: arbatos maišelį užpilkite karštu, bet neverdančiu vandeniu. 3-4 min. palaukite, kol pritrauks.

 


 

Gamintojas UAB "Sileka", platintojas UAB "Sidabrinė srovė"   |   Sprendimas: Elektroninės Vizijos    Rekomenduoja: Atradau.lt
Sprendimas: Elektroninės Vizijos    Rekomenduoja: Atradau.lt